Proč doporučujeme celodenní dokumentaci?

Z mnoha důvodů. Váš svatební den je natolik jedinečnou událostí, že si zasloužíte zachovat co nejvíce vzpomínek. Ba dokonce, kvůli Vašemu svatebnímu shonu, mnoho detailů, dílčích událostí a emocí se k Vám dostane jen díky fotografiím a videozáběrům.

Důležitou částí dne je portrétování novomanželů. Obzvláště v letním období doporučujeme podvečerní čas, kdy obecně panují nepoměrně příjemnější světelné i klimatické podmínky a novomanželé i svatebčané jsou již bez časového tlaku v celkově uvolněnější atmosféře.

Dle vzájemné domluvy lze portrétování realizovat jiný den v exteriéru nebo ateliéru. Tato možnost se nabízí např. při nepřízni počasí, vzhledem k omezenému času svatebního dne či při požadavku fotografování v určitých konkrétních lokalitách.

Na Vaší svatbě také rádi připravíme fotokoutek tedy mobilní fotoateliér, který nabízí široké možnosti využití. Samozřejmostí je okamžitý tisk fotografií, webová galerie s možnostmi sdílení nebo objednání tištěných či elektronických v plném rozlišení. Fotogalerie může být generována i okamžitě během fotografování, takže zajistíme prakticky přímý přenos. Stejně tak lze data posílat online do úložiště pro vaše libovolné zpracování.

Ve výsledku obdržíte několik set upravených fotografií a přibližně pěti až osmiminutový, umělecky pojatý videoklip a také přibližně 30 minut dlouhé video ze svatebního dne.

Vzhledem k plnícím se termínům budoucího období nás, byť jen nezávazně, neváhejte prosím kontaktovat. Stejně tak v případě jakéhokoli Vašeho dotazu, přání či připomínky si s Vámi vše rádi vzájemně ujasníme a poradíme.

ATELIÉR FOTOFOFR – FOTO A VIDEO PRO VÁŠ SVATEBNÍ DEN? JAK JINAK NEŽ FOFREM!
POPTÁVKA NA REZERVACI TERMÍNU SVATBYIng. Bohdan Pantoflíček

Květná 802, Klatovy 339 01
+420 608 930 599

+420 377 477 013


Bc. Karel Nováček

Voříškova 363, Klatovy 339 01
+420 608 856 588  info@fotofofr.com