Portrétní fotografování dětí je relativně obtížnou disciplínou, mnozí fotografové ji ze zásady odmítají, jinak řečeno, nemají na to nervy.

:) Nás však fotografování dětí baví, takže se nebojíme dětí nic :)

Snažíme se s dětmi všemožně spolupracovat, zabavit je a hlavně využít okamžiků jejich bezprostřednosti. Ideální je, pokud při focení jsou k dispozici jejich vlastní oblíbené hračky či doplňky. Samotné fotografování může proběhnout buď v našich ateliérech, dále ve venkovním prostředí, nebo po domluvě u Vás ve vašem domácím prostoru.


Během fotografování zpravidla vznikne větší počet snímků. Následně Vám zašleme neupravené náhledy, ze kterých si vyberete požadované a ty my zpracujeme a vyretušujeme do finální podoby. Vyretušované snímky v plném rozlišení Vám předáme v elektronické podobě. Ostatní neupravené snímky zákazníkům nepředáváme.


Pro vámi pořádanou dětskou akci zajistíme oblíbený fotokoutek, tedy mobilní fotoateliér s možností okamžitého tisku fotografií a online fotogalerií.
Stejně tak i klasické školní skupinové fotografie v libovolném vnitřním, či venkovním prostředí. Nabídka bude upřesněna, v případě zájmu nás kontaktujte.


Nastávajícím maminkám nabízíme citlivé zaznamenání okamžiků s jejich těhotenským bříškem. Jedná se o citlivé téma, proto je z naší strany vždy naprosto individuální přístup. Fotografování může probíhat v ateliéru, venku či u Vás doma ve vhodném prostředí.


Vzhledem k plnícím se termínům budoucího období nás, byť jen nezávazně, neváhejte prosím kontaktovat. Stejně tak v případě jakéhokoli Vašeho dotazu, přání či připomínky si s Vámi vše rádi vzájemně ujasníme a poradíme.